4ornobile: (філін-кот)
[personal profile] 4ornobile
!IMG_7695
-01-

Можливо, багато хто зі мною не погодиться, але, на мою думку, старт Майдана стався рівно рік тому, 18 травня 2013 року.
Зрозуміло, мова не про сам Майдан в тому розумінні, як ми його нині сприймаємо. Рік тому ми побачили, так би мовити, передслово до нього. Як дріжджове тісто у діжці: всі інгредієнти закладені, страва, в принципі, визначена, хоча на вигляд так і не скажеш, лишилося тільки дочекатися, як дозріє, і запекти. Як декорації, виставлені на сцені перед виставою – всі вони будуть задіяні, всі вказують на майбутнє дійство, але самого дійства ще нема. Як перелік головних героїв з їхніми короткими характеристиками на початку п’єси. Так і минулоріч на шаховій дошці української історії були визначені всі фігури, котри візьмуть участь у не таких вже й далеких подіях.

Хто забув, нагадаю: рівно рік тому у Києві відбулася фінальна і, як на мене, знакова акція з циклу«Україно, вставай!». Вже сформований опозиційний тріуміврат тоді ще звозив актив з регіонів, але й звичайних людей мобілізувалося чимало – таке собі тренування перед справжнею бурею. Вже тоді можна було сказати, хто прийде на Майдан кінця 2013-го і чого вимагатиме.

!IMG_7642
-02-

!IMG_7675
-03-

Саме тоді голуба влада оголосила, як вона позиціонуватиме Майдан, ким вважатиме його прихильників і як поводитиметься – злизаними задзеркальними антимайданами та антимаршами. Саме тоді любити Україну і вимагати змін стало фашизмом, а партійні бонзи очолили потішні покупні антивійська. Щоправда, чухали вони тоді ще в Європу. Номінально. Бо Європа в баранів там, де скажуть.

!IMG_7572
-04- Молдаванин проти хвашизму. Ну і де зараз купа цих клоунів?

!IMG_7585
-05-

!IMG_7588
-06-

На сцені вперше з’явилися тітушки. Тобто вони, звісно ж, були і раніше, але саме рік тому вони виділилися в субгрупу, у них з’явилася власна назва – втім, власник тої назви, гадаю, від цього не в захваті.

!IMG_7828
-07-

Тоді ж не лишилося жодних сумнівів, з яким саме народом міліція. Вона остаточно розкрилася і показала своє гниле нутро.

!IMG_7754
-08-

Стало відомо, що журналістів, як і будь-кого, в принципі, можна бити. Навіть треба. І за це нічого не буде. Визначився захмарний рівень нахабства і брехні на майбутнє, безмежна у своїй куцости риторика штатних владних «говорячих голів». Тоді ж пішла мода на яскраві жилети для преси – потім воно багатьом гірко аукнеться.

!IMG_7791
-09-

Влада перестала дотримуватися якихось правил чемности навіть зовнішньо, чітко даючи зрозуміти: а тепер, холопи, буде отак от. Холопи почули. І одразу дали зрозуміти: як воно буде – це ми ще подивимося.

!IMG_7719
-10-

!IMG_7729
-11-

І так далі, і тому подібне. Всі інгрідієнти були зібрані. За місяць у якості прянощів чи то підсилювача бродіння додалася страшна, моторошна Врадіївка. А за півроку після травнивих подій один відомий журналіст у своєму фейсбучеку запропонував зібратися з канапками і чаєм на Майдан. Ми з друзями називали то все останнім українським оупен-ейром. А насправді то вставала Україна. Чи то її піднімали. Копачами.

Синьо-жовте.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

4ornobile: (Default)
4ornobile

January 2015

S M T W T F S
    123
45678910
11121314 151617
18192021222324
25262728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 03:40 am
Powered by Dreamwidth Studios